Sisukaart
Prindi
 
Viimane uuendus:
March 15. 2018 10:57:28
 
 
 

TEENUSED
 1. Ost teenindusplatsil (kliendil on võimalik vanametalli ise tuua teenindusplatsile, kus materjal kaalutakse elektrooniliste kaaludega ja määratakse vanametalli hinnakirja järgi liigid. Eraisikutega vormistatakse vanametalli müügileping ja juriidiliste isikutega vanametalli üleandmise ja vastuvõtmise akt. Arveldamine toimub pangaülekandega hiljemalt 3 h jooksul vanametalli omaniku isiklikule pangakontole, juriidiliste isikute puhul toimub tasumine vastavalt vanametalli üleandmise – vastuvõtmise akti põhjal koostatud arvele. Vormistamisele tulles palume kaasa võtta vanametalli omaniku isikut tõendav dokument ja arveldusarve number.
 2. Tõstukauto teenus  (tõstukauto teenus mõeldud suuremate metallikoguste äraveoks ja sobib seetõttu hästi nii ettevõtetele kui ka eraisikutele, kellel puudub metallijäätmete pealelaadimis- ja transportimisvõimalus.
  Tõstukauto on varustatud spetsiaalse metalli tõstmise haaratsiga, mis suudab vajadusel metalli tõsta kuni 5 meetri kauguselt.
  Tõstukautoga äraveetud metalli kaalumine toimub OÜ FERALMET teenindusplatsil. Tõstukauto teenus hind on kokkuleppeline.
  Lisainfo tel. 5260984.
 3. Rendihaagis vanaraua veoks sobib kliendile, kel puudub oma haagis, on võimalus haagis tasuta 3 tunniks laenutada. Vanarauahaagisega saab korraga vedada kuni 500 kg vanametalli, haagis on 2,4 m pikk ja 1,5 m lai
 4. Konteinerite rent (teenus sobib eelkõige firmadele, kelle tegevuse käigus tekib regulaarselt metallijäätmeid. Vahetuskonteinerit saab kasutada metalli kogumiseks. Teenust on võimalik kohandada ettevõtte tootmisprotsessiga, tagades metalli äraveo täppisajastuse meetodil. Konteinerid on suuruses alates 2,5 m3 kuni 30 m3. Lisainfo tel. 5260984.
 5. Metalli demontaa¸i teenus on mõeldud suuremahuliste seadmete või metallkonstruktsioonide transporditavaks muutmiseks ja erinevate materjalide eraldamiseks. Lisainfo tel. 502 4430.
 6. 01.juunist 2013 opereerib OÜ Feralmet Läänemaal, Kiltsi külas, Ridala vallas asuvat jäätmejaama. Jäätmejaamas kogutakse erinevaid tavajäätmeid.Jäätmjaama lahtioleku aja ja hinnakirja leiate kodulehelt lingi  "Läänemaa jäätmejaam".all.

 

 
 

 

Feralmet OÜ